Wprowadzenie nowej linii kosmetyków do opalania O’lala

O’lala to najwyższej jakości kosmetyki do opalania w solarium.

Ich innowacyjny i wyselekcjonowany skład umożliwia uzyskanie spektakularnej oraz trwałej opalenizny. Dzięki nim skóra opala się intensywniej, a pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji w solarium.

Preparaty marki O’lala to gwarancja zdrowej i pięknie opalonej skóry przez cały rok.

Przyspieszają proces brązowienia, a także znacznie przedłużają trwałość opalenizny. Jednocześnie dbają o kondycję skóry, chroniąc ją przed działaniem czynników zewnętrznych i przywracając jej młodzieńczy blask. Po ich zastosowaniu ciało jest gładkie, idealnie nawilżone, opalenizna zdrowsza, a zarazem intensywniejsza. Lekka konsystencja kremów O’lala zapewnia łatwą aplikację oraz szybką wchłanialność.

Nasz asortyment obejmuje bogaty wybór produktów dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry, a także karnacji.

To profesjonalne kosmetyki, które powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku. Ich dużą zaletą jest ciekawa i oryginalna szata graficzna oraz opakowania, które umożliwiają szybkie, a zarazem łatwe użycie preparatu. Przy współpracy oferujemy również fachowe doradztwo, jak też pomoc najlepszych handlowców. Nasi przedstawiciele służą radą, przeprowadzają szkolenia sprzedażowe, zarażając swoją pasją i entuzjazmem.

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro