Solaria używane

Profesjonalne przedsiębiorstwo SOL-TB grupa

używane solaria stojące i leżące

Poza akcesoriami do solariów i urządzeniami do masażu ciała oferujemy również bogaty wybór używanych profesjonalnych solariów stojących oraz leżących. Gwarantujemy, że dostępny w naszym asortymencie sprzęt jest w pełni sprawny, przeszedł fachowy przegląd, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez wiele lat. Takie podejście pozwala naszym Klientom na wyposażenie całego salonu przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych.

Wysokiej klasy wyposażenie solariów

Pamiętaj, że proponowane łóżka są w pełni sprawne i bezpieczne. Na życzenie Klienta dostosowujemy je do europejskiej normy 0,3W/m2, a wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Warto również zaznaczyć, że dbamy o estetyczny wygląd sprzedawanego wyposażenia solariów, tak aby Klienci czuli się komfortowo w Twoim salonie. Co istotne, decydując się na współpracę z nami, nie musisz czekać tygodniami na zamówiony towar – oferowane łóżka czekają na Ciebie w naszym magazynie!

Profesjonalne solaria leżące oraz stojące w niskich cenach

Proponujemy zarówno solaria stojące, jak i leżące. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj łóżek sprawdzi się najlepiej w Twoim salonie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Każdy z naszych pracowników dysponuje rozległą wiedzą na temat sprzętu wykorzystywanego w solariach i chętnie pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji. Zapraszamy również do wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Rewolucjonistów 5 w Będzinie.
Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro