Solarium domowe i jego zalety

Lampy do opalania dają coś więcej aniżeli tylko piękną i złocistą opaleniznę. Dla wielu osób wizyty w solarium wiążą się bowiem również z poprawą samopoczucia, stąd też tak powszechne staje się regularne korzystanie z ich usług. Co w przypadku, gdy nie mamy czasu na częste chodzenie do solarium? Czy jest jakikolwiek sposób na to, aby móc cieszyć się szeregiem korzyści, jakie dają lampy do opalania we własnym domu? Jak najbardziej! Najlepszym tego przykładem są powszechnie dostępne solaria do użytku domowego, dzięki którym można raz na zawsze zapomnieć o czekaniu w kolejce czy wykupowaniu karnetów. Zadbaj o własny komfort i dowiedz się, dlaczego warto rozważyć inwestycję w solarium domowe. Spieszymy z odpowiedzią!

Solarium do użytku domowego – nowoczesne rozwiązanie dla miłośników całorocznej opalenizny

W naszej szerokości geograficznej dostęp do słońca bywa nieco ograniczony. O ile mamy go pod dostatkiem latem i wiosną, w sezonie jesienno-zimowym pojawia się sporadycznie, znacznie pogarszając samopoczucie wielu osób. Pragnąc czuć się dobrze niezależnie od pogody, warto więc rozważyć inwestycję w solarium domowe – rozwiązanie o szeregu zalet.

  • Nie da się ukryć, że w przypadku częstego korzystania z solarium musimy liczyć się nie tylko z kosztem dojazdu do gabinetu, ale też samego karnetu. Możliwość korzystania z lamp do opalania w zaciszu domowym sprawia, że nie musimy się już martwić o kolejki, korki bądź stale zmieniający się cennik – wszystko jest bowiem pod naszą kontrolą.
  • Dedykowane do użytku domowego lampy różnią się nieco od tych, które znajdują się na wyposażeniu solariów. Dla zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa charakteryzują się niższą mocą, a przez to delikatniejszym promieniowaniem UV. Znacznie spada dzięki temu ryzyko poparzeń skóry – w efekcie opalanie w domu okazuje się zarówno skuteczne, jak i w pełni bezpieczne.

 

  • Solarium domowe pozwala stworzyć przestrzeń przeznaczoną do relaksu i odpoczynku, co znacznie poprawia samopoczucie osób kochających słońce. Nie bez znaczenia jest również to, że w niewielkim stopniu stymuluje syntezę witaminy D – kluczowej dla zachowania dobrego zdrowia.


Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem solariów do użytku domowego. Służymy fachowym doradztwem i wsparciem w wyborze odpowiednich rozwiązań. Dołącz do grona osób zadowolonych ze współpracy z SOL-TB już dziś!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro