Rollmasażery ROLL-TECH – najważniejsze informacje

Profesjonalne rollmasażery to nowoczesne urządzenia do masażu ciała, które nie tylko modelują sylwetkę, ale usprawniają przepływ limfy, wygładzają i wyszczuplają całe ciało. Wykorzystują one technologię obrotowych odpowiednio wyprofilowanych rolek, doskonale nadających się zarówno do masażu stóp, łydek, pośladków, ramion, brzucha, jak i pleców. Co ważne, są one wyposażone również w lampę na podczerwień, która pozwala pozbyć się nadmiaru wody i tłuszczu z organizmu czy też kolagen, stymulujący proces biosyntezy.

Co daje masaż limfatyczny urządzeniami ROLL-TECH?

Korzystanie z rollmasażerów aktywizuje układ limfatyczny, pobudzając go do pracy. Większa przepustowość naczyń limfatycznych prowadzi do przyspieszenia krążenia limfy, co z kolei ułatwia pozbywanie się substancji toksycznych oraz zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. O czym należy pamiętać, stosując profesjonalny rollmasażer ROLL-TECH? O wykonywaniu zabiegu w zgodzie z naturalnym przepływem limfy – w kierunku do serca, a także o odpowiedniej kolejności ćwiczeń, rozpoczynając masaż od stóp, a kończąc na ramionach i dłoniach.

Zalety i zastosowanie rollmasażerów

Innowacyjny sprzęt ROLL-TECH charakteryzuje przede wszystkim niezwykła wszechstronność. Służy on bowiem nie tylko do wykonywania drenażu limfatycznego, ale świetnie sprawdza się jako wsparcie w wyszczuplaniu i ujędrnianiu skóry całego ciała. Ma on więc szerokie działanie zdrowotne, a przy tym cechuje się intuicyjną obsługą. W związku z tym profesjonalny rollmasażer świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia klubu fitness, siłowni, sanatorium, gabinetu fizjoterapeuty, masażu czy kosmetycznego, a także domu lub hotelu.

Przeciwwskazania do używania urządzeń do masażu ciała ROLL-TECH

Rollmasaże podobnie jak inne rodzaje terapii manualnej nie są polecane każdemu. Odradza się je przede wszystkim kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz osobom borykającym się z problemami układu krwionośnego. Rollmasażerów nie należy stosować w przypadku epilepsji, cukrzycy, ostrych stanów zapalnych stawów i ścięgien, a także chorób dermatologicznych. Ponadto nie są one odpowiednie dla osób mających żylaki czy też skłonności do zakrzepów i krwotoków. Pragnąc cieszyć się dobroczynnymi skutkami rollmasażu, warto skonsultować się wpierw ze swoim lekarzem prowadzącym, który rozwieje jakiekolwiek wątpliwości.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, prezentujemy profesjonalne rollmasażery w 3 wersjach – Classic, Classic Lux oraz Professional. Jędrna i gładka skóra bez cellulitu? Wsparcie w rehabilitacji pourazowej? Urządzenia do masażu ciała ROLL-TECH to wszechstronny sprzęt, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro