Profesjonalne solarium leżące Ergoline 1600 Prestige – nowa jakość opalania

Od jakiegoś czasu można było zaobserwować niewielki zastój na rynku wyposażenia solariów. W pewnym momencie wydawało się nawet, że czołowi producenci nie do końca wiedzą, co jeszcze mogą zaproponować swoim Klientom. Na szczęście, odpowiedź na ten marazm przygotowała niezawodna firma Ergoline, prezentując profesjonalne solarium leżące 1600 Prestige, gwarantujące nową jakość opalania. Mnogość funkcji, najwyższej klasy komponenty i niesamowity wygląd, to cechy, które sprawiają, że sprzęt marki Ergoline szturmem zdobywa rynek wyposażenia solariów.

Postaw na najwyższej klasy wyposażenie do solariów

Ergoline 1600 Prestige to urządzenie klasy premium. Projektanci odpowiedzialni za jego stworzenie nie uznawali żadnych kompromisów. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu otrzymaliśmy solarium leżące wykonane z wysokogatunkowych materiałów i trwałych podzespołów. Wśród nich znajdziesz m.in. trzydzieści osiem lamp UV o mocy 200 W współpracujących z czternastoma lampami LED Smartsun Plus, wysokociśnieniowy opalacz ramion oraz niezawodny system Ultra Performance Plus, dzięki któremu zyskasz cudowną opaleniznę w szybki i bezpieczny sposób.

Solarium leżące, które zwiększy Twoją sprzedaż

Jednym z głównych atutów modelu 1600 Prestige jest jego niezwykle bogate wyposażenie dodatkowe. System Led Light Show to ponad 1400 diod LED umożliwiających prezentację niezliczonej ilości animacji świetlnych. Możliwość zachowania prywatnych ustawień urządzenia na karcie klienta daje funkcja NFC Connect, a system aromatyzacji powietrza i klimatyzacja pozwalają na maksymalny relaks. Jeżeli chcesz wprowadzić do swojego salonu powiew luksusu, to profesjonalne solarium leżące Ergoline 1600 Prestige będzie doskonałym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, a doświadczeni eksperci pomogą Ci w wyborze sprzętu spełniającego Twoje oczekiwania. Zapraszamy.

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro