Odpowiednie kosmetyki do ciała i wizyta w jednym z solariów – sposób na jesienną chandrę!

Z rozrzewnieniem wspominasz wschodzące słońce wpadające przez uchylone okno do Twojej sypialni? A może tęsknisz za ciepłym piaskiem nadbałtyckiej plaży? Jeśli tak jak my nie potrafisz przyzwyczaić się do jesiennej aury, mamy dla Ciebie propozycję! Zatrzymaj lato na dłużej – postaw na piękną opaleniznę.

Profesjonalne solaria leżące i stojące – skóra muśnięta słońcem w środku zimy

W przypadku warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju trudno o utrzymanie pięknej opalenizny. Nawet jeśli w trakcie wakacji uda nam się złapać trochę promieni słonecznych w jednym z zagranicznych kurortów, to istnieje niewielka szansa na to, aby lekko brązowy kolor utrzymał się na skórze chociażby do początku października. Chcąc więc zachować wspomnienie lata na dłużej, warto zdecydować się na wizytę w solarium. Należy jednak pamiętać, że światło lamp solaryjnych, tak jak i to słoneczne, w nadmiernej ilości może być szkodliwe dla organizmu. Polecamy więc korzystanie ze sprawdzonego sprzętu (np. lamp Magnum) oraz w pełni profesjonalnych solariów – zarówno leżących, jak i stojących. Dają one gwarancję nie tylko naturalnie wyglądającej opalenizny; ich promieniowanie jest także w pełni bezpieczne dla skóry.

Kosmetyki do stosowania po wizycie w solarium – utrzymaj opaleniznę na dłużej!

Stosowanie balsamów ochronnych w trakcie opalania na plaży staje się coraz bardziej popularne. Nie każdy jednak wie, że taki sam nawyk powinny wyrobić sobie osoby korzystające z lamp solaryjnych. Warto postawić na profesjonalne kosmetyki do solariów, które nie tylko przyspieszają proces opalania, ale także nawilżają skórę i nadają jej elastyczność. Umożliwiają również uzyskanie oraz utrzymanie opalenizny w naturalnym odcieniu. Są więc doskonałym sposobem na to, aby wspomnienie lata pozostało aż do następnych wakacji.

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro