Najpotrzebniejsze akcesoria do solariów

Profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki w salonie solarium to nie wszystko, czego potrzeba do świadczenia kompleksowych i bezpiecznych usług. Niezwykle ważne są również akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym szanującym się studiu solarium. Część z nich jest niezbędna do zachowania higieny oraz bezpieczeństwa użytkowników, z kolei inne mogą wpłynąć dodatkowo na prestiż Twojego salonu. W poniższym artykule przedstawimy te, które stanowią najpotrzebniejsze wyposażenie każdego solarium. Zapraszamy!

Zagłówki, okularki i wiele więcej

Kompletując akcesoria do solarium, należy przede wszystkim skupić się na tych, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i wygody osobom odwiedzającym salon. Wśród nich znajdują się m.in. okularki ochronne zabezpieczające wzrok przed szkodliwym działaniem promieni UVA oraz UVB. Najlepszym wyborem będą takie modele, które są zgodne z europejskimi normami technicznymi, o czym świadczą oznaczenia CE oraz FDE. W szczególności polecamy okulary Super Sunnies świetnie sprawdzające się przy stosowaniu lamp sollux. Chcąc zagwarantować klientom najwyższy komfort użytkowania solariów leżących, warto zaopatrzyć salon w profesjonalne zagłówki, które nie tylko zapewnią wygodę, ale również ochronę przed rozprzestrzenianiem się bakterii czy grzybów. Te wykonane z pianki poliuretanowej bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Produkty dla najwyższego standardu higieny wyposażenia solarium

Nie można również zapomnieć o regularnej dezynfekcji sprzętu i powierzchni w solarium. Właśnie dlatego podstawą wyposażenia każdego studia solarium powinny być preparaty pozwalające utrzymać jak najwyższą jego sterylność. Środki te muszą wykazywać właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Co więcej, warto zadbać także o tabliczki z informacją o zdezynfekowaniu danej powierzchni. Do akcesoriów pomagających zachować wysoki poziom higieny możemy również zaliczyć maty podłogowe do solarium wykonane z PCV, które charakteryzuje się łatwością czyszczenia.

Najlepsze akcesoria do solarium – zadbaj o wyposażenie salonu z SOL-TB!

Jeśli szukasz wysokiej jakości artykułów, które sprawdzą się w Twoim studio solarium, to trafiłeś pod właściwy adres! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą akcesoriów oraz środków dezynfekujących do powierzchni. Z nami zatroszczysz się o higienę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania swojego solarium!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro