Jakie akcesoria warto mieć w solarium?

Nie da się ukryć, że piękna opalenizna jest w modzie cały czas. Z tego powodu wiele osób oprócz kąpieli słonecznych, stara się regularnie odwiedzać również solaria, co pozwala przedłużać trwałość posiadanej opalenizny. Choć lampy do opalania skutecznie podkreślają naturalny blask skóry, a przy tym są dla niej w pełni bezpieczne, to niejedyne elementy, które powinny znajdować się w dobrym solarium. Oprócz nich kluczowy jest również szereg praktycznych akcesoriów, dzięki którym każda sesja opalania będzie przyjemna, skuteczna i bezpieczna.

  1. Okulary ochronne – podczas korzystania z solarium niezwykle ważna jest odpowiednia ochrona oczu. Specjalnie przeznaczone do tego okularki gwarantują niezbędną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Z tego powodu studio opalania powinno mieć na wyposażeniu szereg modeli w różnych rozmiarach tak, aby każdy klient mógł dopasować je w sam raz do swojej twarzy.
  2. Ręczniki – o ile dużo osób wybierając się do solarium, bierze ze sobą własny ręcznik, część zwyczajnie o tym nie pamięta bądź też woli korzystać z tekstyliów znajdujących się na miejscu. Ręczniki są o tyle istotne, że pomagają zachować wysoki poziom higieny, a przy tym gwarantują wygodę w trakcie opalania.
  3. Kosmetyki do solariów – wysokiej jakości produkty do opalania nie tylko wzmacniają jego efekt, ale dbają również o kondycję skóry. W związku z tym w każdym solarium powinien znajdować się:
  • przyspieszacz do opalania, dzięki któremu sam proces będzie szybszy, a efekt o wiele trwalszy,
  • kosmetyk chłodzący – produkt służący łagodzeniu uczucia gorąca po opalaniu,
  • balsam do ciała, czyli odżywczy kosmetyk, który zadba o wysuszoną po opalaniu skórę, odpowiednio nawilżając i odżywiając ją.

Pragnąc cieszyć się maksymalnymi korzyściami z sesji opalania, warto mieć w zanadrzu wspomniane wyżej akcesoria i produkty. Dzięki nim proces ten będzie niezwykle przyjemny, w pełni bezpieczny, a do tego niezwykle skuteczny. Prowadząc profesjonalne solaria leżące lub stojące należy zadbać o odpowiednie wyposażenie gabinetów. Wysokiej jakości kosmetyki do opalania, okulary ochronne, ręczniki czy też łagodzące balsamy zagwarantują bowiem klientom solarium komfort na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. specjalistyczne kosmetyki do solariów O’lala, ale nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki przygotowaliśmy, już dziś!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro