Dzierżawa solariów – poznaj jej zalety!

Szukasz pomysłu na biznes? Dysponujesz wolnymi środkami i myślisz o ich zainwestowaniu? Chcesz otworzyć własną działalność, lecz nie wiesz, którą branżę wybrać? Mamy dla Ciebie propozycję! Postaw na solarium. Znajdź lokal w atrakcyjnej lokalizacji, uzyskaj stosowne pozwolenia, kup do niego niezbędne wyposażenie, kosmetyki czy akcesoria, a potem… zacznij zarabiać! Brzmi banalnie prosto? Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu firmy oraz wystarczającą ilość pieniędzy – pewnie tak. Problem pojawia się wówczas gdy dopiero wchodzisz na rynek, Twoje możliwości finansowe są ograniczone, a wiedza z branży jest Ci obca. Wtedy warto zdecydować się na dzierżawę.

Dzierżawa solarium świetnym sposobem na start

Dzierżawa jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców dopiero rozpoczynających swoją przygodę z solarium. Stanowi ona spore ułatwienie – szczególnie pod względem finansowym. Zakup niezbędnego wyposażenia wiąże się bowiem ze sporymi kosztami – zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi inwestycja w nowoczesne i profesjonalne solaria leżące bądź stojące. Jeśli doliczy się do nich jeszcze konieczność nabycia odpowiednich akcesoriów czy kosmetyków, to ich łączna wartość może znacząco przekroczyć zakładany budżet. Wówczas chcąc mieć je w swoim salonie, wielu właścicieli musi zdecydować się na kredyt, który w przypadku niepowodzenia działalności będzie stanowił spore obciążenie. Dzierżawa solariów pozwala uniknąć tego ryzyka. Daje możliwość korzystania ze sprzętu bez ponoszenia ogromnych nakładów finansowych. Pozwala więc na rozpoczęcie działalności nie tylko osobom dysponującym sporą pulą środków, ale także tym, którzy chcą dopiero je zdobyć poprzez otwarcie solarium.

Solarium jako dodatkowa usługa – postaw na dzierżawę!

Solaria nie muszą stanowić podstawy prowadzonej działalności. Bardzo często znajdują się także na wyposażeniu salonów fryzjerskich lub gabinetów piękności – tuż obok urządzeń do masażu ciała czy laserów kosmetycznych. Są wówczas ciekawym sposobem na poszerzenie oferty świadczonych usług, a zarazem – szansą na większy zysk. W tym przypadku również dobrym rozwiązaniem jest ich dzierżawa. Ogranicza ona bowiem nie tylko koszty zakupu, ale też ewentualnego serwisu, co w przypadku użytkowania profesjonalnych sprzętów różnego typu może okazać się zbawienne dla ogólnego budżetu. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców z Katowic, Dąbrowy Górniczej, a także okolicznych miejscowości, którzy zdecydowali się na współpracę z firmą SOL-TB – renomowanym dostawcą nowych oraz używanych solariów leżących i stojących. Dołącz do nich i Ty!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro