Chcesz dostarczać swoim Klientom to, co nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne? Wybierz solarium Rubino

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób dba o swoje zdrowie i wygląd. Jednym z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie promiennej, równo opalonej skóry jest korzystanie z solarium. Jednak nie każde solarium jest takie samo - ważne jest, aby wybrać to, które zapewni nie tylko piękne, ale również bezpieczne opalanie.

Dlaczego warto warto wybrać solarium stojące Rubino?

Jeśli chcesz dostarczać swoim klientom to, bezpieczne i skuteczne, polecamy stojący model solarium Rubino oparty na niemieckiej technologii. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: Rubino F10 i F11. Oba modele zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników i ochronie ich skóry przed nadmiernym promieniowaniem UV. 

Solarium Rubino wyposażone jest w innowacyjny system chłodzenia, który zapewnia komfort podczas korzystania z urządzenia i minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu, funkcjonalne uchwyty oraz zaawansowany system stereo z przestrzennym dźwiękiem. Ale to nie wszystko - Rubino to także profesjonalne solarium stojące, które jest niezwykle ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (dławików elektronicznych), zużywa o wiele mniej energii niż tradycyjne solaria, co pozwala na oszczędność kosztów eksploatacji nawet o 25%.

Solarium Rubino to nie tylko bezpieczne i ekonomiczne urządzenie, ale również bardzo nowoczesne solarium. Ma zaawansowany system sterowania, który umożliwia precyzyjną kontrolę czasu i mocy promieniowania UV. Dodatkowo, Rubino oferuje szeroką gamę programów opalania, które dostosowane są do różnych rodzajów skóry i intensywności opalania oraz zachwyca designem. 

Solarium stojące Rubino w Twoim salonie

Jeśli zależy Ci na zadowoleniu swoich klientów i chcesz im dostarczać najlepsze możliwe doznania podczas opalania, a do tego chcesz obniżyć eksploatację prądu, wybierz nowoczesne solarium Rubino. To urządzenie, które łączy w sobie najlepsze technologie z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty nowych i używanych maszyn do opalania.

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro