Niezbędne wyposażenie do Twojego solarium

 

Zdecydowałeś się na otworzenie własnego solarium? Znalazłeś już lokal, podpisałeś umowę, a nawet wybrałeś chwytliwą nazwę? Świetnie! Teraz pora na urządzanie, a co za tym idzie – zakup odpowiedniego wyposażenia. Wbrew pozorom nie zaliczają się do niego wyłącznie kabiny, lampy solaryjne czy kilka krzeseł pełniących funkcję poczekalni. O profesjonalizmie prowadzonej działalności bardzo często decydują detale – to właśnie ich umiejętny dobór, wysoka jakość oraz funkcjonalność sprawia, że Klienci zechcą odwiedzić Cię ponownie. O czym mowa? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co musisz kupić do swojego salonu.

Solaria leżące i stojąceprofesjonalny sprzęt podstawą sukcesu

Zakup wyposażenia warto zacząć od podjęcia decyzji związanej z rodzajem solarium. Możesz bowiem zdecydować się zarówno na stojące, jak i leżące kabiny. Bez względu na to, które wybierzesz, musisz pamiętać, żeby znajdowały się w nich profesjonalne lampy solaryjne. Istotne, aby spełniały one wszystkie normy, skutecznie opalały, ale nie wywoływały poparzeń. Dobrym rozwiązaniem jest np. model Magnum proponowany przez niemiecką firmę Narwa. Gwarantuje on uzyskanie efektu zdrowej, naturalnie wyglądającej opalenizny, co sprawi, że Klienci chętnie będą wracać do Twojego salonu.

Kosmetyki do solariów – w trosce o bezpieczeństwo Klientów

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego solarium są również odpowiednie kosmetyki do opalania. Dzięki nim możliwe jest m.in. szybkie uzyskanie upragnionych rezultatów. Pozwalają one także na zapewnienie skórze odpowiedniego nawilżenia oraz podtrzymanie efektów. Wybierając je do salonu, warto pamiętać o zakupie kilku preparatów – tak, aby były one dostosowane do różnego typu cery i jej odcieni. Tym sposobem każdy z Klientów będzie miał możliwość skorzystania z kosmetyku dopasowanego do swoich potrzeb.

Akcesoria do solariów gwarantujące komfortowe opalanie

Kupując wyposażenie do solarium, warto również zwrócić uwagę na detale, które sprawią, że kilka minut spędzonych pod lampą solaryjną będzie sporą przyjemnością dla Twoich Klientów. Umożliwią to m.in. wysokiej jakości okulary do opalania, wygodne zagłówki czy maty z PCV. Niezwykle istotna jest także czystość w salonie. Dlatego też, jeśli zależy Ci na komforcie odwiedzających Cię osób, powinieneś też zaopatrzyć się w środki pozwalające na utrzymanie stosownego porządku. Pomogą w tym m.in. różnego rodzaju środki dezynfekujące. Po ich zastosowaniu możesz mieć pewność, że Klienci wyjdą od Ciebie nie tylko opaleni, ale przede wszystkim bardzo zadowoleni z usługi.

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro