Solarium stojące czy leżące – jakie solarium zakupić?

Planujesz założenie solarium? Świetny pomysł! Jednak proces jego otwarcia – jak i każdego innego biznesu – wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji oraz dokonania znaczących wyborów. W przypadku salonu solarium będzie to m.in. zakup profesjonalnego solarium leżącego bądź stojącego. Oba te rodzaje niosą za sobą określone korzyści – jakie zatem kupić? W tym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

Profesjonalne solaria stojące i leżące – czym się różnią?

Jeśli prowadzisz salon solarium lub dopiero zamierzasz się tym zająć, z pewnością chcesz zapewnić swoim Klientom bezpieczne, komfortowe i skuteczne opalanie. Właśnie dlatego najważniejsze jest wyposażenie swojego solarium w najwyższej klasy urządzenia. Jedną z podstawowych decyzji, jakie przyjdzie Ci podjąć, jest wybór pomiędzy solarium leżącym a stojącym. Które więc jest lepsze? Pierwsze z nich jest znacznie częściej spotykane w salonach solarium, a łóżko wielu osobom kojarzy się z możliwością maksymalnego relaksu. Z kolei solarium stojące cieszy się opinią bardziej higienicznego opalania z wykorzystaniem lamp UV.

Solarium leżące dla większej wygody

Profesjonalne solarium leżące to odpowiedź na potrzeby osób, które przychodzą do salonu solarium nie tylko po to, aby zyskać piękną opaleniznę, ale również w celach relaksacyjnych. Łóżko solaryjne pozwala bowiem na komfortowe opalanie i chwilę odprężenia w cieple lamp. W takich warunkach czas płynie szybko, a sam proces opalania nie wymaga żadnego zaangażowania. Właśnie dlatego solarium leżące jest tak popularne w wielu salonach solarium. Rozwiązanie to niesie za sobą jednak pewne niedogodności – ciało stykając się z powierzchnią łóżka, bardziej się poci, co może wpływać na dyskomfort oraz powstawanie zmian skórnych. Co więcej, mimo regularnego dezynfekowania łóżek, mogą się one wydawać mniej higieniczne. Miejsca, w których ciało styka się z łóżkiem, mogą się również gorzej opalać.

Profesjonalne solarium stojące – równomierna opalenizna na wyciągnięcie ręki

Jeśli chcesz zapewnić swoim Klientom większe poczucie higieny, a także maksymalną skuteczność opalania, postaw na solarium stojące. Tuby do opalania pozwalają uzyskać równomierną opaleniznę, a także nie wiążą się z koniecznością dotykania ciałem powierzchni używanej przez inne osoby. Jesteśmy przekonani, że Twoi Klienci docenią takie rozwiązanie.

Sprawdź solaria stojące!

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Allegro
Allegro
Allegro